WARSZTATY Z TIMEM DAELEMANSEM 8 CZERWCA ZAPROSZENIE

6 czerwca 2022

Świetna informacja dla naszych studentów FIZJOTERAPII MUM (3,4,5 rok)
Zapraszamy Was na WYKŁAD I WARSZTATY praktyczne z Timem Daelemansem (P.T. BSc. MSc. Dr. Ost.) – wykładowcą FICO Osteopathy Academy w Antwerpii (Belgia) i Medycyna Osteopatyczna FICO MUM w Warszawie!
Temat spotkania: STAW BIODROWY BEZ TAJEMNIC
??✔️8 czerwca godzina 9:00
☑️ W części wykładowej omówimy anatomię oraz biomechanikę stawu biodrowego, przyjrzymy się patologiom w tym obszarze oraz diagnostyce.
☑️ Podczas warsztatów praktycznych nauczymy się bardzo przydatnych w pracy terapeuty technik terapii manualnej oraz technik osteopatycznych.
Zajęcia w języku angielskim, tłumaczone na język polski przez asystentkę-osteopatkę.
Podczas wykładu oraz warsztatów możecie swobodnie filmować ? i robić zdjęcia ?
Oczywiście będzie również czas na zadawanie pytań ?‍♀️?‍♂️‼️
? Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa ?
Wykład rozpoczyna się o godz. 9:00
Następnie odbędzie się część warsztatowa.
Po zamknięciu listy zapisów zarejestrowane osoby (studentów MUM) poinformujemy o szczegółowym harmonogramie spotkania.
Studenci fizjoterapii Mazowiecka Uczelnia Medyczna zaproszeni są na całe wydarzenie. – obowiązuje REJESTRACJA – link https://tiny.pl/9btmb
Do zobaczenia 8 czerwca 2022 godz 9:00 w Mazowiecka Uczelnia Medyczna ul. Rydygiera 8, I piętro