Strona główna | Kontakt

Kontakt

CENTRUM DYDAKTYCZNO-NAUKOWE

 

ul. Okopowa 59

01-043 Warszawa

Vizja Park

Władze Uczelni

Rektor
dr Piotr Kusznieruk rektor@wam.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk Medyczno-Społecznych
dr n.med. Łukasz Wysieński  – poniedziałek  11.00 – 12.00  pok. 502
lwysienski@wam.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr Mariola Mendrycka – środa  10.00 – 12.30 pok. 501
mmendrycka@wam.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo
mgr Bożena Styk
bstyk@wam.edu.pl

Dziekanat

 pok. 101 (1 piętro)

tel. 22 243 73 37  wew. 2

662 215 628;  602 481 124; 537 571 797

e-mail: dziekanat@wam.edu.pl

Godziny pracy Dziekanatu:

Poniedziałek: 8:00 18:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: NIECZYNNE
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: NIECZYNNE
Sobota: 08:00 – 16:00
Niedziela: NIECZYNNE

Dział rekrutacji

Kontakt z rekrutacją możliwy jest tylko w czasie trwania okresu rekrutacyjnego. Obecnie rekrutacja jest zamknięta

Przyjętych studentów zapraszamy do Dziekanatu.

e-mail: rekrutacja@wam.edu.pl

Biuro karier

pok. 502 (5 piętro)

biurokarier@wam.edu.pl

Biuro Współpracy Międzynarodowej

pok. 502 (5 piętro)

tel. 602 422 922 

kbrzychcy@wam.edu.pl 

Samorząd studencki
Stołówka

(1 piętro)

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

ul. Rydygiera 8
01-793 Warszawa

 

wejście od ul. Broniewskiego
Dojazd tramwajami: 17, 22, 27, 28, 33, 35
Dojazd autobusami: 205

Władze Uczelni

     
Rektor

dr Piotr Kusznieruk – czwartek   11.00 – 12.00  pok. 25, 1 piętro
pkusznieruk@wam.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk Medyczno-Społecznych
dr n.med. Łukasz Wysieński  – piątek  11.00 – 12.00  pok. 02
lwysienski@wam.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr Mariola Mendrycka – piątek  12.00 – 16.00 pok. 05
mmendrycka@wam.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunku fizjoterapia 
mgr Piotr Chyliński
– wtorek  11.00 – 13.00 pok. 03 
– czwartek  11.00 – 13.00 pok. 03 (z wyjątkiem 12.10.2023)
– weekendy zjazdowe: 
   sobota 21.10.23 w godz. 11:00 – 13:00
   sobota 18.11.23 w godz. 11:00 – 13:00
   sobota 09.12.23 w godz. 11:00 – 13:00
   sobota 20.01.24 w godz. 11:00 – 13:00
   sobota 17.02.24 w godz. 11:00 – 13:00
pchylinski@wam.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo
mgr Bożena Styk
bstyk@wam.edu.pl   

Kwestura

pok. 01 (parter)

tel. 22 243 73 37 wew. 3

e-mail.: kwestura@wam.edu.pl

Godziny pracy Kwestury:

Poniedziałek: 11:00 – 17:00
Wtorek: 09:00 – 15:30
Środa: NIECZYNNE
Czwartek: 09:00 – 15:30
Piątek: NIECZYNNE
Sobota: NIECZYNNE / 08.30 – 13.30*)
Niedziela: NIECZYNNE

*)

  • 21.10.2023
  • 18.11.2023
  • 09.12.2023
  • 20.01.2024
  • 17.02.2024
Biblioteka

pok. 08 (parter)
biblioteka@wam.edu.pl

 

Godziny pracy biblioteki:

Poniedziałek: 09:00 – 17:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: 08:00 – 16:00
Czwartek: NIECZYNNE
Piątek: NIECZYNNE
Sobota: NIECZYNNE / 08.00 – 14:00*)
Niedziela: NIECZYNNE

*)

  • 25.11.2023
  • 09.12.2023
  • 20.01.2024
  • 17.02.2024
Kadry

tel. 22 243 73 37  wew. 6

kadry@wam.edu.pl

Skip to content